Wednesday, May 4, 2011

SMART INVEST OUTSOURCING ANGAJEAZA INGINER IT CONSTANTA

Smart Invest Outsourcing firma specializata in consultanta de servicii BPO( Business Proces Outsourcing).Avand sediul in Constanta Smart Invest Outsourcing doreste sa devina un partener de incredere pentru dezvoltarea afacerii dumneavoastra.Scopul nostru este acela de a va ajuta sa va optimizati costurile astfel incat afacera dumneavoastra sa fie cat mai flexibila si profitabila

POSTUL INGINER IT

CANDIDATUL IDEAL:
  • cunostinte sisteme informatice si retele(LAN,WAN)
  • cunostinte privind proiectarea si implementarea infrastructuri IT pentru IMM
  • cunostinte avansate privind administrarea serverelor(Windows server 2003,2008;Linux)
  • cunostinte operare sisteme informatice hardware si software
  • abilitati privind Backupul de date,devirusari,optimizare hardware si software
  • cunostinte privind cablarile structurate CAT5 sau CAT6
  • studii superioare domeniul IT
  • experienta intr-un post asemanator reprezinta un avantaj
RESPONSABILITATI:
  • oferirea de suport privind consultanata IT
  • audit IT privind sistemele informatice (servere,computere,softuri)
  • dezvoltarea si proiectarea infrastructurilor IT
  • proiectare de retele informatice si cablari structurate CAT5 si CAT6
BENEFICII:
  • salariu atractiv in functie de performanta si realizari
  • mediul de lucru intr-o firma noua si cu potential de dezvoltare
DETALII:
Trimiteti CV la: officesmarthinvest@yahoo.com
sau informatii la numar telefon 0723847683 www.smarthinvest.weebly.com

No comments:

Post a Comment